Profesyonel Güzellik Teknolojileri

Bizimle 7/24 İletişime Geçebilirsiniz

Hayat Prokomed Kozmetik ve Eğitim Ltd. Şti.
2006 yılından bu yana, yılların tecrübesini başarı hikayesi yaptık. Profesyonel kozmetik ürünleri ve bakım ekipmanları, güzellik salonu ekipmanları, cihazları ve milli eğitim bakanlığına bağlı mesleki eğitim kursumuz ile profesyonel kozmetik sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Hayat Prokomed Kozmetik, ürün çeşitliliği, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın firmaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Hayat Kozmetik, güzellik salonu yeni eğilim ve trendlerini öngörerek tüm İthalat, üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Hayat Kozmetik, aynı zamanda kozmetik sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.Uzmanlık ve kaliteden ödün vermeden ürünlerini, salonlarında farklılık yaratmak isteyenlere karlılık esası çerçevesinde sunan Hayat Kozmetik, birbirinden özel seçeneklerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor. Epilasyon cihazlarından zayıflama cihazlarına, vücut bakım cihazlarından cilt gençleştirme cihazlarına, kalıcı makyaj cihazlarından cilt ve vücut bakım ürünlerine kadar birbirinden özel tercihler sunan Hayat Kozmetik, onlarca farklı uygulamayı güzellik mekânları ile buluşturuyor.Tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları ile de farklılık yaratan Hayat Kozmetik, Salon kurulumuna yönelik her türlü ihtiyacı da merkez ve şubelerinin çatısı altında sunan 750 metrekarelik yapılanmasıyla kişisel bakım sektörüne ivme kazandırmayı sürdürüyor. Konsept işletme anlayışı çerçevesinde tüketici ile buluşmak isteyen müşterilerine, salon uygulama birimleri yönünü belirleyen Hayat Kozmetik, aynı zamanda her dönem sunduğu cazip kampanyaları, farklı ürün gruplarındaki indirimleri ve kampanyaları ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlıyor.Hayat Kozmetik tüm Türkiye genelinde binlerce işletmede makine, donanım ve profesyonel kozmetik ürünü ile Türkiye’yi sarıyor. Sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün ve cihazların genel kalitesinde çıtayı sürekli yükseltiyor.

Misyon ve Vizyon
Misyonumuz, araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle ülke insanımızın, farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu konseptler oluşturarak profesyonel güzellik, cilt bakımı ve kozmetiklerini tüm vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktır.

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, zirvedeki yerimizde emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak. Bununla birlikte çalışmalarımızla Türkiye’ye istihdam kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmaktır.

Kalite Politikası
Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.Bu amaçla firmamız; “VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” sloganı ile kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

Çevre Politikası
Profesyonel kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ulusal ve uluslararası rekabet ortamında ve küreselleşen dünyada, yenilikçi ve çevreye saygılı bir kuruluş olarak çalışmaktadır. Bu amaçla; doğal kaynak tüketimini rasyonel kullanmak, çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıklarımızı sürekli takip ederek, yasal kanun ve mevzuatlar dahilinde sürekli iyileştirme felsefesi ile çalışmak temel çevre politikamızdır.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Tüm personelimiz sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaya layıktır” felsefesinden hareketle, İSG Politikası aşağıdaki esaslardan oluşmaktadır. Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için, işletmenin tamamında risk analiz çalışmaları yaparak riskleri en alt düzeye çekebilmek için;

-(İSG) Politikası
İSG uygulamaları ile ilgili sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapmayı,Tüm çalışanların bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermeyi,İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatlarına ve ilgili yasalara göre hareket etmeyi,İşletme sınırlarımız içerisinde, tedarikçi ve taşeronlarımızı da yukarıdaki esaslar çerçevesinde yönlendirmeyi taahhüt ediyoruz.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri
ISO 9001 Standardı, bir kuruluşun müşteri şartlarını ve uygulanabilir mevzuat şartlarını karşılayan ürünleri sağlama yeteneği olduğunu kanıtlaması gerektiğinde ve müşteri memnuniyetini artırmayı amaçladığında uyacağı kalite yönetim sisteminin şartlarını belirtir. Belgelendirmesi yapılan standarttır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, müşteri beklentileri, ihtiyaçları ve mevzuat şartlarını karşılama yolu ile müşteri memnuniyetinin artırılmasını öngören dünyaca kabul görmüş bir kalite yönetimi sistemi biçimidir.Kuruluşun organizasyon yapısından müşterilerinin memnuniyet seviyesine, toplanan verilerin analiz edilmesinden süreçlerin etkin yönetimine, iç denetimlerden ürün tasarımına, satın almadan satışa kadar pek çok noktada Kalite Yönetim Sistemi koşullarını belirler. ISO 9001 Standardı, esas olarak bir kontrol mekanizmasıdır. Bu standardın amacı, hata ve kusurları azaltmak, ortadan kaldırmak ve daha önemlisi oluşabilecek hata ve kusurları önlemektir. Standart, direk olarak ürün ve hizmet kalitesiyle ilgili değil, yönetim sisteminin kalitesi ile ilgilidir. Buradaki temel varsayım, etkin bir Kalite Yönetim Sistemi oluşturulması ve uygulanması halinde müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli ürün ve hizmetler üretileceğidir.

GERİ ARANMA FORMU

Bu form ile iletişim bilgilerinizi bize bırakmanız halinde uzman satış temsilcimiz bilgi istediğiniz konu hakkında sizi bilgilendirecektir.

Scroll to Top